Ärilaenud firmale kinnisvara ja käenduse tagatisel

Laenusumma 1000€ – 100.000€

Intress alates 8% aastas.

Laenuperiood kuni 5 aastat.

Finantseeri oma idee või laienda äri.

Sinu firma järgi loodud
laen kinnisvara tagatisel

Ärilaen on mõeldud ettevõtjale, refinantseeringuks, põllumehele, vara soetamiseks, arvete tasumiseks, äri laeiendamiseks ja kauba ostu finantseerimiseks jne.

Enam kui 20 aastat personaalseid laenu pakkumisi

Teame, et igal kliendil on erinevad vajadused ja võimalused.
Oleme paindlikud, et leida igale kliendile parim võimalik laen.

Küsi laenupakkumist

Soodne

Alates 8% aastas
Puuduvad peidetud lisatasud

Lihtne ja kiire

Laenu väljamakse samal päeval

Laenuperiood kuni 60 kuud

Laenud üheks kuuks, kuni viieks aastaks. Nii 

Erinevad tagatisel

Aktsepteerime erinevaid tagatisi (maja, korter, maa, põld, mets)

Suurpankadest paindlikum

Laenutingimused, mis vastavad sinu firma vajadustele

Meie erinevad laenu- ja finantstooted

Laenu refinantseerimine

Swedbrom pakub võimalust olemasoleva laenu refinantseerimiseks või ka mitmete laenude refinantseerimiseks, et koondada oma kohustused ühe laenuandja juurde ja ka tingimused oleksid samas võimalikult soodsad!

Küsi laenupakkumist

Kinnisvaralaenud

Kinnisvaralaen on laenuvorm, mille tagatiseks on korter, eramu, suvila või erineva sihtotstarbega maa. Meilt saadud laenu võib kasutada vastavalt oma firma vajadusele. Kinnisvaralaenud on mõeldud taotlemiseks ettevõtetele.

Küsi laenupakkumist

Väikelaenud

Väikelaenud ehk väikelaen on suhteline mõiste, üldjuhul võib nimetada võetavat laenuraha väikelaenuks siis, kui selle tagasimakseperiood ei ole üle 1-2 aasta pikk ja võetava laenuga ostetakse näiteks tehnikat, äriinventar, tehakse remonti, tasutakse muid võlgasid jne.

Küsi laenupakkumist

Tänu kiirele laenule Swedbrom'ilt saime osta uue äripinna oma ettevõtte laiendamiseks. Tehing oli meeldivalt soodne ja läbipaistev.

Kati 51Tegutseb kaubanduses

Algkapitali otsustasime laenata Swedbrom'ilt, kellega suhtlemine oli väga sujuv ja kiire. Laenu eest saime firmale soetada vajalikud töövahendid ning rentida ka esimese salongipinna. Tänaseks on laen juba ka tagasi makstud. Swebrom'i tasud olid täpselt nii nagu lubatud. Isegi intress oli palju väiksem kui suurpangast.

Ann-Marii 37Ilusalongi omanik

Pangaga laenuprotseduuri jaoks meil aega ei olnud, sest lahendust vajasime kohe kuna soovisime osta naabri äsja müüki pandud põllumaad. Viimaks laenasime vajaliku raha Swedbrom'ilt.

Mati 41Põllumees Võrumaalt

Meie pikaaegse koostöö kokkuvõte: Swedbrom teenib intressi mina aga väga head kasumit.

Rait 29Metsafirma omanik

Võtame vastutuse ettevõtja ja krediidiandjana

Krediidiandjana järgib Incassor OÜ vastutustundliku laenuandmise ja rahapesu tõkestamise põhimõtteid ning edendab pidevalt krediidituru häid tavasid.

Küsi pakkumist oma idee või ettevõtte finantseerimiseks

Saada laenupäring

“Valedel põhimõtetel või valelt laenuandjalt võetud laen võib üsna kiiresti muutuda koormaks, millest on keeruline lahti saada. Arusaadav, et Sul võib olla rohkelt küsimusi ja siinkohal tulemegi meie appi.
Kuid kuidas ikkagi leida sobivaim laen?
Nagu igas teises valdkonnas, on ka siin võtmesõnaks korralik eeltöö. Enne laenu võtmist tuleks paika panna, mille jaoks Teie firmal on laenu vaja, kui suur peaks olema laenusumma, millised on sobivad laenu tagasimaksed ning kui kiiresti olete võimeline laenu tagasi maksma. Seejärel tuleks kindlati võrrelda, mida erinevad laenuandjad turul pakuvad ning pakkumisi analüüsides valida selline variant, mis just Sinu firma vajaduste ja võimalustega kõige rohkem sobib. Soovitame koguda minimaalselt 3 pakkumist.

Kindlasti pöörake tähelepanu laenuandja firma taustale!
Meie tegutseme aastast 2000 ja omame kôrget AA- reitingut (väga hea) ! See reiting on ettevõttele antav hinnang, mis määratakse majandus-, finants- ja maksekommente koondhindena ning räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest. See reiting on välja töötatud rahvusvaheliste mudelite põhjal ning on aktsepteeritud nii Eestis kui mujal maailmas. See tunnistus näitab, et meie ettevõte on suutnud aastaid järjepidevalt hoida stabiilselt kõrget AA-grupi krediidireitingut.

Kindlasti pöörake tähelepanu laenu kogukulule ( sh intress, viivis ja muud kaasnevad tasud)!
Just intress on see, mis määrab ära laenu põhilise kulu. Meie juurest laenates on intress alates 8 % aastas. Täpne määr arvestatakse vastavalt igale taotlejale eraldi, ning muu hulgas sõltub see ka laentava summa suurusest, tagatisest, perioodist, laenusaajast. Meie lepingud ei sisalda peidetud tasusi. Meie tingimused on enamasti läbiräägitavad ja paindlikud.
Kes saavad meie ärilaenu taotleda?
Meie Ärilaenu võivad võtta Eesti ettevõtted, kes on äsja oma tegevust alustanud kui ka ettevõtted, mis on turul pikalt olnud, kuid vajavad väikest abikätt, et uue hooga tegutsema hakata või veelgi suuremaks kasvada. Meie Ärilaenu kasutatakse väga tihti nii investeeringuteks, ajutise rahavajaduse katteks või pikemaajaliste projektide finantseerimiseks, kui ka selleks, et mõne suurema projektiga, mida enda finantsid katta ei suuda, toime tulla. Vabamaksega ehk intressimaksega ärilaen on parim võimalus kasutada ärilaenu ka tähtajatult. Makstes ainult igakuist intressi saad ärilaenu tagastada millal ise soovid (intress laenujäägilt vaid 3 kuud etteteavitamisega) ja see on alati läbipaistev. Meie laene saab alati pikendada. Teie andmed on turvaliselt hoitud ja neid ei jagata kolmandatele osapooltele.
Kui soovid ärilaenu võtta, uuri järgi, milline ärilaen vastab sinu firma vajadustele, kaalu hoolikalt oma firma võimalusi ning tee tark ja kaalutletud otsus, et oma äriettevõttele parim võimalik tulevik tagada, sest iga laen on ikkagi kohustus. Isegi kui see pole isiklikult Sinu kohustus, on see ikkagi Sinu ettevõtte kohustus. Ole hoolas ja konsulteeri enne igat uut laenu.
Meie eesmärgiks on aidata Sul teha õige otsus!
Meie hoiame oma kliente just läbipaistvusega ja mõtleme pigem pikaajaliselt, et klient tuleks tagasi. 20 tegutsemise aastaga oleme võitnud paljude püsiklientide südamed, nende ärid on koos meiega kasvanud ja nad on meid soovitanud paljudele uutele klientidele.”

Janek KirjutajaIncassor OÜ Juhatuse liige